VŠETKY PRODUKTY

Úvod > Všetky produkty

Všetky produkty

G-TERM zaisťuje kompletnú dodávku systémov vykurovania a chladenia budov. Využívame k tomu najmodernejšie technológie šetrné k životnému prostrediu, ako sú tepelné čerpadlá či unikátny systém veľkoplošného chladenia a vykurovanie pomocou kapilárnych rohoží. Dodávame tiež doplnkové komponenty, ktoré je možné využiť aj pre konvenčné systémy vykurovania a chladenia.


Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlá Waterkotte patrí k prírode najšetrnejším zariadeniam na vykurovanie a chladenie budov. Zároveň sú tepelné čerpadlá do domu riešením, ktoré okrem ochrany prírody, prináša tiež majiteľom ekonomické úspory. G-TERM dodáva kvalitné nemecká tepelné čerpadlá Waterkotte, ktorá v Nemecku patria k špičke na trhu.

Kapilárne rohože

Fan coily

Fan - coilové jednotky slúžia pre vykurovanie a chladenie miestností. Postupne sa začínajú výrazne presadzovať a vytláčajú klasické radiátory. Ich výhodou je možnosť použitia v nízkoteplotných systémoch napríklad s tepelný čerpadlom.

Chillery

Strojové chladiče s maraním tepla. Dodávame ako samostatný produkt alebo ako komplexnú dodávku na kľúč vrátane montáže a regulácie. Poskytujeme rýchlu a profesionálnu podporu a servis.

  • Vzduchové chillery
  • Vodné chillery

Zásobníky

V portfóliu G-TEM sú primárne dva typy zásobníkov na vodu: Prvú kategóriu tvoria akumulačné zásobníky teplej aj studenej vody pre vykurovacie a chladiace sústavy Druhá kategória zásobníkov TÚV je určená pre centrálny ohrev teplej úžitkovej vody , predovšetkým v spojení s tepelnými čerpadlami.

Výmeniky

Výmenníky G-TERM majú široké využitie v systémoch vykurovania, chladenia ale aj v technologických procesoch. Vyznačujú sa výborným pomerom cena / výkon, vysokú tepelnú účinnosťou a vysokou ochranou proti korózii.

Rozdeľovače

Akýkoľvek počet okruhov (pokiaľ sú na sklade) k okamžitému dodaniu. Prvotriedne rozdeľovače SBK vyrábané v Nemecku z vysoko odolných plastov. Vynikajú dlhodobou životnosťou, výbornými hydromechanickými a tepelne izolačnými vlastnosťami. Stavebnicový systém umožňuje zostaviť ľubovoľne veľký rozdeľovač v priebehu niekoľkých minút. Dodávame vrátane kompletného príslušenstva.

Riadené vetranie

Moderná nízkoenergetická výstavba znižuje tepelnú stratu objektu, avšak osadením moderných okien spolu so vzduchotesnosťou stavebnej konštrukcie neumožňuje objektu prirodzene dýchať. Je všeobecne známe, že výmena vzduchu v celom objekte by mala prebehnúť niekoľkokrát denne, ale v praxi vetráme úplne nedostatočne.

Zobraziť produkt >>

Nenašli ste, čo Vás zaujíma?

Nenašli ste, čo Vás zaujíma? Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonických kontaktov!

Kontaktovať

Potrebujete poradiť s výberom ?