Nad sadrokartón

Úvod > Produkty > Kapilárne rohože > Nad sadrokartón

Nespornou výhodou inštalácie kapilárnych rohoží v stropných kazetách je vysoký chladiaci výkon a prenos tepla a chladu sálaním. Jedná sa o veľmi komfortnú formu vykurovania a chladenia. V porovnaní s fancoilmy a inou vzduchotechnikou pri kapilárach nedochádza k silnému prúdeniu vzduchu. Ďalšou výhodou kapilár v kovových stropných doskách sú štandardizované rozmery, ktoré umožňujú ich využitie v už existujúcich aj úplne novo budovaných kancelárskych a budovách.

Inštalácia vhodná pre kancelárske budovy
Moderné kancelárske priestory a iné priestory pre podnikanie sa musia kvôli vysokým nárokom na tepelnú izoláciu budov a vnútornému zaťaženie kancelárskou a počítačovou technikou takmer celoročne chladiť a vo vykurovacej perióde majú nízku spotrebu tepla. Kapilárne rohože sú preto ideálnym riešením!

Minimalizácia investícií
Vďaka kombinovaným funkciám stropu - chladenie a vykurovanie pomocou kapilárnych rohoží - je možné minimalizovať investície pre potrebné technické vybavenie budov. Použitie systému pre kapilárne rohože v stropných doskách je teda vhodné predovšetkým do kancelárskych priestorov nemocníc a ďalších verejných budov.

Kapilárne rohože - príklady inštalácií

Nenašli ste, čo Vás zaujíma?

Nenašli ste, čo Vás zaujíma? Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonických kontaktov!

Kontaktovať

Potrebujete poradiť s výberom ?