Flat

Úvod > Produkty > Fan coily > Flat

Novou radou dizajnových fan-coilových jednotiek FLAT sa vyznačujú exkluzívnym dizajnom, vďaka ktorému spĺňajú náročné požiadavky súčasnej modernej architektúry. Novinkou je tiež možnosť zvoliť individuálny dizajn jednotky podľa vlastného návrhu či predvolených paliet.

Okrem kvalitnému dizajnu dosahuje nová rada fan-coil FLAT vďaka zvýšenej protihlukovej izolácií tiež výrazne nižšiu hlučnosť než pôvodné jednotky. Riadiace panely pre reguláciu teploty pomocou mikroprocesorového systému potom ovládajú prevádzku jednotiek celkom automaticky pri zmene izbovej teploty.

V súčasnej dobe sú k dispozícii dve prevedenia fan-coilových jednotiek FLAT:
FLAT L - parapetná jednotka s vertikálnym výstupom vzduchu, inštalovaná na stenu
FLAT U - jednotka pre inštaláciu na podlahu a strop s vertikálnym výstupom vzduchu


Pre výrobu jednotiek sú používané materiály vysokej kvality, ktoré spolu s veľkou starostlivosťou pri montáži hlavných súčastí zaisťujú spoľahlivý a tichý chod jednotky.

Fan-coilové jednotky radu FLAT sú certifikované spoločnosťou Eurovent, ktorá zaručuje spoľahlivosť údajov uvádzaných v technickom manuáli.

Základné výkonové parametre:
Celkový chladiaci výkon od 1,93 do 4,46 kW
Celkový vykurovací výkon od 2,31 do 5,87 kW
Maximálny príkon od 38 do 99 W

Základné časti fan-coil FLAT: Dizajnové opláštenie je vyrobené zo silného oceľového plechu s bočnými panelmi a distribučnou mriežkou ( nastaviteľnou v rozmedzí 180 °) vyrobenou z ABS. Riadiaci panel je možné voliť podľa niekoľkých typov.

Nosná konštrukcia je vyrobená zo silného pozinkovaného oceľového plechu, izolovaného samo zhasínajúcimi panelmi triedy 1. FLAT U môže byť prevádzkovaný vďaka dvom separátnym kondenzačným vaničkám vo zvislej alebo vodorovnej polohe.

Trojrýchlostný elektrický motor je nainštalovaný na podperách , ktoré slúžia na tlmenie vibrácií a je vybavený vstavaným kondenzátorom . Jednotku je možné na želanie osadiť aj s ventilátorom so 6 rýchlosťami.

Radiálne ventilátory s dvojitým nasávaním sú staticky a dynamicky vyvážené, spojené priamo s elektrickým motorom, sú vyrobené z antistatického ABS materiálu a lopatkami s krídlovým profilom a posunutými modulmi.

Voštinový polypropylénový umývateľný filter vzduchu je nainštalovaný na pozinkovanom ráme a opatrený bezpečnostnou mriežkou, ľahko sa vyberá na účely údržby. Filter je pripevnený k oplášteniu pomocou štvrtinových guľatých skrutiek .

Jednotky je možné osadiť mikroprocesorovou reguláciou a všetky typy FLAT je možné integrovať do systémov ERGO sietí.

U jednotiek je možné inštalovať aj BIOXIGENOVÝ filter.

Nenašli ste, čo Vás zaujíma?

Nenašli ste, čo Vás zaujíma? Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonických kontaktov!

Kontaktovať

Potrebujete poradiť s výberom ?